צרו קשר
דוא”ל: tictech.it@gmail.com טלפון: 072-3902-260 כתובת: הרצל 30, ראשון לציון

Azure Multi-Factor Authentication
אימות-דו שלבי זוהי שיטת אימות בעלת שכבת הבטחה כפולה, לכניסות משתמש וביצוע עסקאות. השיטה עובדת באמצעות דרישה עבור כל  שתי שיטות אימות או יותר הרשומות להלן:

  • תשובה לשאלה שהמשתמש יודע (לרוב סיסמא);
  • משהו הנמצא בידי המשתמש (כמו טלפון);
  • ביומטריה.

שיטת Azure Multi-Factor Authentication (MFA) מהווה פתרון אימות דו-שלבי של מייקרוסופט. היא מסייעת לשמור על גישה ליישומים ונתונים, תוך עמידה בדרישת המשתמשים לתהליך כניסה פשוט. הפתרון מעניק אימות חזק על-ידי מגוון שיטות אימות, לרבות הודעת טקסט, שיחת טלפון, או אימות האפליקציה לנייד.

סיבות להשתמש באימות רבתכליתי של Azure?

בימינו, יותר מאי-פעם, אנשים מחוברים לרשת. עם מחשבים ניידים ואישיים, טאבלטים, וטלפונים חכמים, לאנשים ישנן אפשרויות שונות בנוגע לאופן החיבור שלהם והישארות מחוברים כל משך זמן שיחפצו. משתמשים יכולים לגשת ליישומים ולחשבונות שלהם מכל מקום, הווה אומר – באפשרותם לקבל עבודה רבה יותר ולשרת את לקוחותיהם טוב יותר.

Azure Multi-Factor Authentication זהו פתרון קל לשימוש, אמין ומדרגי, המהווה שכבת אימות שנייה, לאבטחה טובה יותר.
קלות שימוש: הגדרה ושימוש קלים. הגנה נוספת המגיעה עם אימות מולטי-פקטורי כמו Azure מאפשר למשתמשים ניהול נוח של המכשיר. הדבר החשוב ביותר, הוא שניתן במקרים רבים להגדיר באמצעות מספר קליקים  בלבד.

מדרגיות – שימוש בעוצמת הענן והשתלבות עם היישומים המותאמים אישית של המשתמש. הגנה מורחבת לתרחישי נפח גדול.

הגנה תמידית – מספק אימות עוצמתי בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק.

מוגן תמיד – Azure Multi-Factor Authentication מספק אימות חזק תוך שימוש בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה.

Azure Multi-Factor Authentication מבטיח זמינות של למעלה מ-99%. השירות יהיה בלתי זמין במידה שלא יצליח לעבד או לקבל בקשות לאימות דו-שלבי

תחומי שירות נוספים באתר