צרו קשר
דוא”ל: tictech.it@gmail.com טלפון: 072-3902-260 כתובת: הרצל 30, ראשון לציון

מחשוב ענןאנו בחברת Tic-Tech מתמחים על שירותי מחשוב ענן לעסקים. אנו מתחייבים בעבודה מקצועית על ידי מומחים בתחום. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל שירותי ענן שאנחנו מספקים ללקוחות עסקיים ופרטיים.

שירותי מחשוב ענן מכניסים תחת מטריה רחבה למדי את השירותים השונים המוענקים במסגרת תפעול ואחזקת מערכות מחשבים, תשתיות אינטרנט ותקשורת ומערכות מידע. שירותי מחשוב ענן לעסקים מתפרשים על מגוון תחומים רחב, בעוד שהרלבנטיות לצרכים המסוים של בית העסק משתנה על-פי סוגו ומערכות המידע והמחשוב הדרושות לתפקוד שוטף ופעיל.

בעוד שבעבר חברות נשענו על מערכות מחשוב לטובת עיגון של מאגרי המידע וניהול לוגיסטי, בימינו הפעילות העסקי מתנהלת באופן הולך וגדול בשאיפה להגדיל את מאגר הלקוחות וחשיפת בית העסק, פעילותו ומוצריו בפני טווח מוגדל של אנשים. הדבר מחייב השמשת שירותי מחשוב ענן לעסקים שיאפשרו תפקוד ותחזוק המערכות באופן מטבי לצרכי העסק על-מנת שיאפשר תחרות הולמת לעסקים דומים בשוק.

שירותי מחשוב ענן לעסקים

מחשוב ענןבבחירת מחשוב ענן לבית עסק או ארגון, יש ראשית לקחת בחשבון מערכות מידע רצויות ונדרשות. מערכות מידע כוללת מגוון מרשים למדי של מערכות ותוכנות ממוחשבות המעניקות שירותים שונים ומשונים הכוללים, בין השאר, שירותי ניהול לקוחות, הנהלת חשבונות ומעקב אחרי שירותי מכירה ושירותים נוספים. שירותי מחשוב מתייחסים אף לאספקט של אפיון המערכות הקיימות ואיתור פתרונות של טכנולוגיות מידע (IT), כלומר, בחירת מערכות מידע רלבנטיות והטמעתן, כאשר הבחירה במערכות מידע עדכניות ונכונות עשויות להיות קריטיות למדי לאופן בו הארגון יתפקד באופן שגרתי, כמו גם להצלחתו בהמשך.

שירותי IT מהווים חלק קטן בלבד מכלל שירותי מחשוב ענן לעסקים המוצעים בימינו. נדבך משמעותי נוסף של שירותי מחשוב ענן אלו נוגע בתחום אבטחת המידע ואחסון יעיל שלו. בעוד שהפעילות העסקית מתרחשת אונליין, הריי שישנה חשיבות רבה לאופן אחסון המידע. ישנן כמה אפשרויות לאחסון בטיחותי של מידע עסקי. אפשרות אחת היא אחסון על שרתים פיסיים, המהווים מחשבים עוצמתיים שמסוגלים לפעול תחת תנאים סביבתיים מאתגרים, תוך הכלה והעברה של כמויות מידע עצומות. אחזקת שרת/ים בבית העסק היא פתרון מקובל לאחסון מידע בימינו, אולם רצוי לזכור כי אחזקת שרתים בבית העסק מחייבת תחזוקה שוטפת, הדורשת קבלת שירותים מאנשי מקצוע בתחום זה – ומובן שהכל מגיע, בסופו של דבר, לשיקולים תקציביים של שירותי ענן.