צרו קשר
דוא”ל: tictech.it@gmail.com טלפון: 072-3902-260 כתובת: הרצל 30, ראשון לציון

Veeam Backup Essentials v9התוכנה משווקת ב-3 גרסאות שונות:

  1. Standard
  2. Enterprise
  3. Enterprise Plus

בכדי להבין מהם ההבדלים בין הגרסאות השונות ומה הכי מתאים לסביבה הארגונית שלכם, יש ללחוץ על לשונית "הבדלי גרסאות" המוצגת מעלה.

למה עסקים קטנים סומכים על Veeam?

Veeam מספקת הגנה אמינה ביותר, ללא מאמץ ובמחיר סביר לנתוני דאטה בעידן המודרני לעסקים קטנים המשתמשים בגיבוי Veeam Essentials..

הפתרון של Veeam הינו מלא וקל לשימוש ברמה הארגונית. הגיבוי בחבילה זאת, תוכננה להכיל גם את העסק וגם את התקציבים הקטנים ביותר.

בסיס הגיבוי נועד לחסוך לכם זמן וכסף, תוך מתן כל אפשרויות הגיבוי בענן ושחזור שאתם צריכים לסביבת VMware או Hyper-V, עם חיסכון של עד 60% או יותר!

תוכנת הגיבוי Veeam Essentials מציעה בדיוק את אותה פונקציונליות כמו בחבילת Veeam Availability Suite והיא זמינה לעסקים קטנים הפועלים בסביבות 2, 4 ו -6 מעבדים.

החבילה נבנתה ממספר תכונות כמו Veeam Backup & Replication ,Veeam ONE ,Essentials Veeam Backup והיא מספקת את כל מה שארגון צריך בכדי לחדש את מרכז הנתונים הווירטואליים שלו.

2in1: גיבוי ושכפול לmurl שיפור הגיבוי מחוץ לאתר והתאוששות מאסון הכוללת אף שכפול מואץ-WAN, שכפול כושל של אתר גיבוי בקליק אחד עם תמיכה בכשל מתוכנן.

שחזור VM מיידי: יכולת שיחזור מכונה וירטואלית שכשלה (VM) בתוך פחות משתי דקות.

Veeam Explorer עבור Microsoft Exchange: קבל חשיפה מיידית והתאוששות נקודתית של פריטים בודדים של רכיבי Exchange, כוללים פריטים שנמחקו בצורה קשה ושחשבתם שאבדו לנצח.

Veeam Explorer עבור Microsoft SharePoint: קבל חשיפה מיידית ל- SharePoint ומצא בקלות את שיחזור הפריטים הספציפיים לדוא"ל או ישירות לשרת SharePoint.

Veeam Explorer עבור Microsoft SQL: קבלו התאוששות ברמת עסקה מהירה של מסדי נתונים של SQL ושיחזור מסדי נתונים של SQL לנקודה רצויה בדיוק בזמן.

Veeam Explorer ל- Active Directory של מיקרוסופט: תוכל באופן מיידי לשחזר אובייקטים בודדים מ- Active Directory, כמו גם חשבונות וסיסמאות המשתמשים.

SureBackup: בוחן כל גיבוי בכל פעם לפני שחזור, על מנת להבטיח שברגע האמת תהיה התאוששות מלאה.

> אולי ייעניין אותך לקרוא על מגוון שירותי מחשוב ענן

Veeam Cloud Connect: חוסכים כסף ונשמרים מפני אובדן נתונים קטסטרופלי על ידי התחברות למאגרי גיבוי מתארחים (ענן) של ספק שירות חיצוני.