צרו קשר
דוא”ל: tictech.it@gmail.com טלפון: 072-3902-260 כתובת: הרצל 30, ראשון לציון

שירותי אבטחת מידע לעסקיםשירותי אבטחת מידע לעסקים של Tic-tech Solutions כוללים פתרונות הגנה ואבטחה, לרבות חומת אש, שירותי אנטי-וירוס ואנטי-ספאם שירותי אבטחה והגנת מידע, שירותי אבטחה והגנת שרתים, אפליקציות, אתרים, תוכנות אבטחת מידע, ייעוץ אבטחת מידע ומערכות תעבורה ותקשורת. אנו מתחייבים לספק את השירות המקצועי ביותר בתחום שירותי אבטחת מידע. האבטחה שלכם זו הצלחה שלנו. אצלנו תוכלו גם למצוא שירותי ייעוץ אבטחת מידע לשיפור מערכות אבטחה קימות וחדשות.

שירותי אבטחת מידע לעסקים ומחשוב, מתייחסים לשירותים טכניים למיניהם. מדובר בשירותים שניתן להשיג במסלולים שונים מטעם חברות המציעות שירותי מחשוב, ובאופן פרטי יותר אצל טכנאיי מחשבים העובדים באופן עצמאי. שירותים טכניים שכאלו עשויים לכלול תיקונים שוטפים ומזדמנים, שירותי תחזוקה ואינטגרציה של שרתים, התקנות ושדרוג תוכנות שונות ושירותים ממוחשבים נוספים. באם תחפשו עמוק מספיק, בוודאי תוכלו למצוא מסלולים ייעודיים עבור עסקים בינוניים וקטנים וכן מסלולים המציעים בנק שעות, המאפשרים שליטה מרבית בהוצאות החודשיות עבור שירותי מחשוב.

שירותי ייעוץ אבטחת מידע בבית הלקוח

פתרונות IT מתייחסים לכל הנוגע באפיון מערכות מידע, כמו גם ניהול פרויקטים ממוחשבים עבור העסק שלכם, לרבות הקמת מערכות מידע ייעודיות לצרכיו של העסק. מרוב התרגשות, שכחנו לציין תחומים נוספים להם אתם עשויים להזדקק בעודכם מתכננים את עתיד אבטחת המידע של העסק ההולך וגדל שלכם, כולל גיבוי ואחסון של מידע על שרתים וירטואליים, הרשאות משתמשים, ניהול תיבות דואר משופר, הגדרות מערכות ועוד כהנה וכהנה. שירותי ייעוץ אבטחת מידע יספקו לכם שקט וסדר בכל מה שהעסק שלכם צריך ודורש. מטרתנו היא להתאים בצורה נכונה מבחינת דרישות ועלויות את אבטחת המידע עם אפשרויות התרחבות בעתיד.

תוכנות אבטחת מידע

שירותי אבטחת מידע לעסקיםרבים יעידו ויאמרו כי מערכת המחשוב היא לב-ליבו של כל עסק וכי אבטחת מידע לעסקים זהו אלמנט יסוד שכל עסק חייב להקפיד על קיומו התקין, תוך השמשת תוכנות אבטחת מידע עדכניות, הנמצאות בחוד החנית של טכנולוגיית אבטחת המידע. רצוי שתפקידו תחום רגיש וחשוב זו בידיהם של מומחים ובעלי ניסיון בעולם מורכב זה. באם המידע הארגוני יקר לכם – דאגו להפקיד את הדבר בידיה של חברה מקצועית של שירותי מחשוב, שתדע להעניק לכם כל סוג של שירותי מחשוב ושל תוכנות אבטחת מידע לו אתם עשויים אי פעם להזדקק, תוך מתן מענה ופתרון באופן עקבי ואמין.