צרו קשר
דוא”ל: tictech.it@gmail.com טלפון: 072-3902-260 כתובת: הרצל 30, ראשון לציון

מהי Azure?

Azure של מיקרוסופט היא אוסף גדל של שירותי ענן משולבים, אשר מפתחים ומומחי IT נוהגים לבנות, לפרוס ולנהל אפליקציות דרך רשת גלובאלית של מרכזי נתונים. עם Azure, אתם מקבלים את החופש לבנות ולפרוס היכן שאתם רוצים, תוך שימוש בכלים, אפליקציות ומסגרות על-פי בחירתכם.

פרסו בכל מקום, עם הכלים המועדפים עליכם

Cloud Azureבחרו כיצד לפרוס את Azure – חיבור ענן ו-on-premises עם יכולות ענן היברידיות קבועות ושימוש בטכנולוגיות קוד-פתוח – עבור ניידות וערך מרביים מההשקעות הקיימות שלכם. בנו את האפליקציות שלכם, בדרך שלכם השתמשו בכלים ובטכנולוגיות קוד פתוח שאתם כבר מכירים ובוטחים בהם, מפני ש-Azure תומך בבחירה רחבה של מערכות הפעלה, שפות תכנות, מסגרות עבודה, בסיסי נתונים ומכשירים. הרחיבו נתוני on-premises ואפליקציות אזור מאפשרת עקביות היברידית בכל מקום: בפיתוח אפליקציות, ניהול ואבטחה, ניהול זהות ולרוחב פלטפורמת הנתונים. פרסו on-premises ענן הביאו את היכולות של Azure למרכז הנתונים שלכם, עם החבילה של Azure. מנפו את חוויית פורטל ה-PowerShell וכלי ה-DevOps של Azure ואת דגם האפליקציה לרוחב הענן וה-on-premises.

הגיעו לביצועים גלובאליים, באזורים מקומיים

הגיעו לקהלים גלובאליים רחבים יותר באמצעות שירותי גיבוי ענן, המציעים מדינות ואזורים יותר מכל ספק אחר. Azure רצה על רשת חובקת עולם של מרכזי נתונים בניהול מייקרוסופט, ב-40 אזורים מוכרזים. גלו ונטרלו איומים קבלו מבט מרכזי של כל משאבי Azure שלכם. מרכז הביטחון של Azure מסייע לכם למנוע, לגלות ולהגיב לאיומים, באמצעות נראות ובקרה משופרים על הביטחון של כלל משאבי Azure שלכם. הסתמכו על הענן האמין ביותר בטחו בענן המאפשר את כיסוי ההתאמה המקיף ביותר, עם 50 הצעות התאמה. אזור ידוע כענן האמין ביותר בקרב מוסדות ממשלתיים אמריקאים, כאשר הוא מציע הרשאת FedRAMP גבוהה המכסה 18 שירותי Azure.

האיצו חדשנות של אפליקציות בנו פרויקטים פשוטים ומורכבים באמצעות חוויית פורטל עקבית, בשימוש בשירותי ענן משולבים, כך שבאפשרותכם לפתח, לפרוס ולנהל במהירות את האפליקציות שלכם. בנו אפליקציות במהירות ובקלות בין אם אתם בונים אפליקציות ברמת האינטרנט או אפליקציות מובייל פשוטות – פתחו ובדקו במהירות ובקלות באמצעות הכלים, ה-API-ים והאנליטיקס של Azure.
נהלו אפליקציות באופן פרואקטיבי השתמשו בפורטל, תובנות אפליקציה וערכת ניהול מבצעים של Azure על-מנת להגיע לתובנות שיסייע לכם לפקח, לבדוק ולנהל את האפליקציות והמערכות שלכם במהירות.

העבירו אפליקציות מובייל באופן רציף

בנו אפליקציות מובייל מהר יותר, עבור כל form factor ומערכת הפעלה פופולאריים בשימוש בפיתוח רציף וכלי DevOps, כמו Xamarin.

החלטות ואפליקציות עוצמה עם תובנות

גלו תובנות עסקיות עם שירותים מתקדמים של אנליטיקס ונתונים עבור מקורות נתונים מסורתיים וחדשים. גלו אנומליות, צפו התנהגויות והמליצו על פעולות עבור העסק שלכם.

הוסיפו אינטליגנציה לאפליקציות שלכם

צרו מעורבות אצל הלקוחות שלכם בדרים חדשות ומעניינות באמצעות יכולות אינטליגנציה מלאכותית. באמצעותCognitive Services וה-Bot Framework, צרו את סוג אינטראקציות האפליקציה המעניקות תחושה של טבעיות ועונג למשתמשים.