צרו קשר
דוא”ל: tictech.it@gmail.com טלפון: 072-3902-260 כתובת: הרצל 30, ראשון לציון

צ'ק פוינט טכנולוגיות תוכנה בע"מ היא מובילה עולמית בתחום אבטחת האינטרנט תוך שהיא –checkpoint

  • מספקת ללקוחותיה הגנה בלתי מתפשרת כנגד כל סוגי האיומים
  • מפחיתה את מורכבות האבטחה
  • מפחיתה את העלות הכוללת

צ'ק פוינט היא חלוצת התעשייה, כאשר פיתחה את טכנולוגיית FireWall לפני למעלה מ-20 שנה. כיום, ממשיכה צ'ק פוינט לפתח חידושים על בסיס ארכיטקטורת ליבת התוכנה, על-מנת לספק ללקוחותיה פתרונות פשוטים וגמישים הניתנים להתאמה אישית באופן מלא בכדי לעמוד בדרישות הביטחוניות המוגדרות של כל ארגון.

צ'ק פוינט הינה הספקית היחידה שמתקדמת מעבר לטכנולוגיה כאשר היא מגדירה את הביטחון כהליך עסקי.

צ'ק פוינט 3D מאפשרת אבטחה ייחודית בשילוב של מדיניות, אנשים ואכיפה, לטובת הגנה טובה יותר של המידע הארגוני ומסייעת לארגונים ביישום תכנית ביטחון מותאמת המיישרת את צרכיהם העסקיים. מגוון לקוחותיה של צ'ק פוינט כוללים אינספור ארגונים מכל הגדלים ואלפי שותפים סביב העולם.

בימינו, שער הביטחון עבור הרשתות הארגוניות הוא יותר מחומת אש – זהו התקן אבטחה עם מספר הולך וגדל של איומים שונים ומתוחכמים. על שער אבטחה ארגוני להשתמש בטכנולוגיות מרובות לטובת שליטה בגישה לרשת, זיהוי התקפות מתוחכמות ואספקה של יכולות אבטחה נוספות, כדוגמת

  • הגנה מפני איומים מבוססי אינטרנט
  • מניעת אובדן נתונים
  • אבטחת מספרם הגדל של מכשירים ניידים כדוגמת הטלפון החכם

עם ההתפתחות הטכנולוגית, נוצרים יותר איומים פוטנציאליים ונדרשים ביצועים גבוהים יותר מאמצעי האבטחה. השילוב של "גאיה", מערכת ההפעלה המאובטחת, עם חומרת צ'ק פוינט, מהווה נוסחה מנצחת של יכולות מרובות ליבות וביצועים גבוהים עבור רשתות מהירות ועתירות טכנולוגיות, בכדי לספק את הרמה הגבוהה האפשרית של אבטחת נתונים, לרשת ולמשתמשים בארגון. בשילוב כזה, כל מכשיר יכול להריץ כל שילוב שהוא של חומת אש: Psec VPN, IPS, Mobile Access, DLP, Url Filtering, Anti-bot, Anti-Virus, Anti-Spam, Identity Awarness, Advanced Networking & Clustering ולהעניק את הגמישות והרמה המותאמת של אבטחה לעסק, בכל מקום ברשת, באמצעות איחוד של טכנולוגיות אבטחה מרובות לאבטחה של שער יחיד. המכשירים נועדו לספק את חוד החנית של פתרונות אבטחה ושילובם עונה על כלל צורכי הביטחון עבור הארגון שלך.