צרו קשר
דוא”ל: tictech.it@gmail.com טלפון: 072-3902-260 כתובת: הרצל 30, ראשון לציון

כיום אנו יודעים שהרשת היא המנוע החשוב והגדול ביותר של ידע והבנה והתקדמות אנושית שכדור הארץ ידע אי פעם. כיום, יותר
Juniperמתמיד, העולם נשען על רשתות גדולות ועתירות ביצועים. כיום, יותר מתמיד, העולם זקוק לחדשנות על-מנת לשחרר פוטנציאל הידע שלנו במלואו.

לרשת תפקיד מרכזי וחשוב בהתמודדות מול אתגרים קריטיים העומדים בפני הקהילה הגלובלית. הביטו למשל בתעשיית הבריאות, בה הרשת מהווה בסיס של ממש למודלים חדשניים של טיפול בקהילות מוחלשות. או במגזר האנרגיה, לה הרשת מסייעת להאצת הפצה של מקורות אנרגיה מתחדשים (ידידותיים לסביבה). גם בתחום החינוך הרשת מרחיבה בהתמדה את הגישה למשאבים ומקורות של הוראה איכותית, ומאפשרת בכך לאנשים מרקעים סוציו אקונומיים שונים את ההזדמנות לחנך עצמם ולקחת חלק בכלכלה העולמית. בבסיסה, הפכה הרשת להיות פלטפורמה אחידה שמשנה את אופן התקשורת שלנו מול מוסדות הממשלה ומסייעת לנו בניהול העסק שלנו באופן יומיומי ובהתחברות עם חברים ובני משפחה.

מדי יום, Juniper Networks מסייעת ללקוחותינו לייסד את הרשתות האיכותיות ביותר על הפלנטה. כל חידוש שעולה לנו בדמיון וכל טכנולוגיה שאנו מפתחים מסייעים לנו בפתרון האתגרים הקשים ביותר של הלקוחות שלנו, על-מנת שיוכלו לשגשג ולהתחרות, היום כמו גם בעתיד.

ג'וניפר נטוורקס מעניקה פתרונות הקמה, תחזוקה ואבטחת רשתות (ציבוריות ופרטיות) המשמשות בהעברת מידע בקרב משתמשי קצה סביב העולם. ג'וניפר מתמקדת בביצועים גבוהים, זמינות וחדשנות וללא התפשרות על חווית נמשתמש.

ג'וניפר, שהחלה לפעול בשנת 1996, היא כיום אחת ממובילות תחום ה-Lan Switching, Data Center Switching, Routing Security.