צרו קשר
דוא”ל: tictech.it@gmail.com טלפון: 072-3902-260 כתובת: הרצל 30, ראשון לציון

תפעול ותחזוקת רשתות מחשב זהו אחד השירותים הנפוצים והמבוקשים ביותר בקהילה העסקית בת ימינו. הקמת רשת אלחוטית מצריכה אבטחה מוגברת על-מנת להגן על מחשבי החברה בפני גורמים להם אינטרסים מנוגדים לאלו שלו החברה.

ברשתות אלחוטיות כדאי להשתמש בנתבים אלחוטיים עם סיסמאות התחברות. נוסף לכך, צריך לשנות את הסיסמא אחת לתקופה, על מנת להגביר את רמת האבטחה ולדאוג לעדכן את האנטי-וירוס הרשתי. הקמת רשת מצריכה התמחות טובה בתחום המחשבים, נוסף, על התמחות ברשתות. טכנאי מחשבים, אינטרנט ורשתות המתמחה בהקמת רשתות מחשבים ותחזוקה מכיר גם מערכות הפעלה ואבטחה שיגבירו אף יותר את מערך המחשוב של החברה.

בסיום הקמת רשת המחשבים של החברה, יש לזכור את לבצע תחזוקה הולמת ועתית של הרשת, על-מנת להבטיח את תקינותה ושמישותה למשך זמן רב. עדכונים ופיתוחים יש לבצע בצורה שוטפת אחת לכמה זמן. מפעם לפעם צרכי הארגון עשויים להשתנות ויש לדאוג לעדכן בהתאם לכך גם את רשת המחשבים של החברה, למשל: הוספת תוכנות, שרתים ומחשבים נוספים.

> מחפשים פתרונות מחשוב לעסק שלכם?

טכנאי אינטרנט

תחזוקה שוטפת של רשת המחשב, תפעול המערכת, אבטחה והתקנה אלו הם רק חלק מהפעולות שיכולות להתבצע על-ידי טכנאי אינטרנט ורשתות ששירותיו מושכרים על-ידי החברה. כל ארגון המעוניין בביטחון מערכת המחשבים של חייב לדאוג מבעוד מועד לשירות תחזוקת רשת, שיספק אבטחה מרבית, יחד עם גיבוי מתקדם לרשת של הארגון.

> מחפשים טכנאי מחשבים בירושלים?

טכנאי אינטרנט