צרו קשר
דוא”ל: tictech.it@gmail.com טלפון: 072-3902-260 כתובת: הרצל 30, ראשון לציון

רשתות מחשבים ארגוניות הפכו בימינו לעניין של מה בכך, הקיים כמעט בכל בית עסק המכבד את עצמו. מסיבה זו, ישנה דרישה הולכת וגובת לשירותיו של טכנאי מערכות מחשוב, המתמקד באופן כמעט בלעדי בהתקנת רשתות מחשב עבור ארגונים וחברות ודאגה לתפקודה השוטף והתקין, בכדי למנוע תקלות אפשריות הפוגעות בתפקוד היומיומי של העסק. טכנאי רשת שכזה מתעסק ברשתות מחשב במשך רוב שעות עבודתו.

טכנאי מערכות מחשוב מטעם חברתנו בעל הבנה וניסיון עשיר ברזי המקצוע ומתמחה בהתמודדות עם בעיות שונות, קלות כקשות, המתעוררות מפעם לפעם בכל רשת מחשבים טיפוסית של ארגון וחברה. טכנאי הרשת יודע כיצד בנויה רשת מחשבים, את הדרך לתחזק אותן וכיצד להעניק פתרון מתאים לבעיות רשת שונות הצצות באופן בלתי צפוי וביום בהיר אחד. טכנאי מערכות מחשב של חברתנו ידע להעניק עבורכם את שירותי מחשוב לעסקים המותאמים לכם.

עבודה מקצועית עם טכנאי מחשוב

טכנאי מערכות מחשובהקמת של רשתות אלחוטיות דורשת אבטחה רבה יותר מהתקנת מחשבים פשוטה, זאת על-מנת להגן על המידע של החברה בפני גורמים עוינים, שבדרך-כלל אינם חפצים בטובתה הכלכלי של החברה ומעוניינים לגנוב את המידע בכדי לעשות בו שימוש לרעה כנגד הארגון. טכנאי מערכות מחשוב יבצע שידוד מערכות וידאג לשינויי סיסמא עיתיים שיגבירו את האבטחה הרשתית. הוא גם ידאג לעדכון של תוכנות האנטי-וירוס של הרשת לתוכנה העדכנית ביותר.

הקמת רשת ממוחשבת דורשת, מלבד התמחות כוללת בעולם המחשבים, גם התמחות ברשתות מחשב – שהוא, כידוע, תחום שאינו מפסיק להתקדם, להתפתח ולהתעדכן.

שירותים נוספים באתר Tic-Tech