צרו קשר
דוא”ל: tictech.it@gmail.com טלפון: 072-3902-260 כתובת: הרצל 30, ראשון לציון

בתי עסק רבים עתידים לגלות ביום מן הימים שכל המידע שאספו במשך שנים, שהצטבר לו ברשת המחשב שלהם, פשוט נעלם, או שגישתו אליו נחסמה מסיבה בלתי ידועה. ייתכן שהסיבה היא קריסת מערכות המחשב וייתכן שמדובר על בלאי פיסי מצטבר. קיימים סיפורים רבים של חברות ענק ותאגידים שהוציאו סכומי עתק על-מנת לנסות ולשחזר את המידע, באם מבצעי השחזור צלחו בסופו של דבר ובאם לאו.

טכנאי רשתות

אם תחפשו בדפי ההיסטוריה, בוודאי תמצאו סיפורים רבים של חברות שלא השכילו להשתמש בשירותיו של טכנאי רשתות, עוד כאשר היה אפשר להציל משהו; חוסר אחריות שהופגן על-ידי ההנהלה הביא לאסון מערכתי רק בשל כך שאף אחד לא דאג לבטח את סביבת העבודה הממוחשבת של העסק או החברה.

בטרם מתרחש אסון כמו זה שתואר, ניתן להיערך מראש על-מנת למנוע אותו. טכנאי רשתות מחשב ידע בדיוק מה לעשות על-מנת להתאים לכם תוכנית "ביטוח מידע" התפורה בדיוק למידותיו של העסק שלכם ומתאימה לצרכים העכשוויים שלכם. אותו טכנאי IT יעניק אבחנה מדויקת ומקצועית בנוגע למצב החומרה והתוכנה של העסק, כמו גם על אופן הגיבוי שמומלץ לבצע למערכת, לכל מקרה שלא יהיה.

עסקים שונים מקפידים על סודיות המידע שלהם ושמירה עליו מפני גורמים חיצוניים, שלעיתים עשויים להיות עוינים את האינטרסים של החברה. עבור חברות כאלו, יש לבצע הצפנת נתונים ולאפשר לעובדים עבודה על המחשבים רק במידה שניתנה להם הרשאה מתאימה. גם החלפת סיסמא של תקופה היא פעולה שחובה לבצע באופן עקבי לטובת שמירה על אבטחת מידע לעסקים.