צרו קשר
דוא”ל: tictech.it@gmail.com טלפון: 072-3902-260 כתובת: הרצל 30, ראשון לציון

כולנו עוברים שלבים בחיים הכוללים קלקול של המחשב. אם המחשב לא התקלקל עד היום, הרי שהוא בוודאי יתקלקל כאשר זמנו יגיע – ממש כמו כל מכשיר חשמלי. קלקולי מחשבים נובעים במקרים רבים מחלק מסומים שהתחמם מעבר למותר. רכיבים חשמליים של המחשב אמורים להיות מקוררים באמצעות מאווררים המווסתים את הטמפרטורה בסביבת העבודה של רכיבי המחשב. תקלה נפוצה נוספת במחשב היא בעיות חומרה – בעיה שניתנת לפתרון לרוב באמצעות טכנאי מחשבים.

תיקון המחשב בבית או במשרד

טכנאי מחשביםקיימות דרכים שונות להסיק שקיימת בעיה במחשב שלנו: המחשב לא נדלק; המחשב פועל לאט מהרגיל; המחשב נדלק וגם פועל, אולם ניתן לשים לב שקיימים באגים, וירוסים, סוסים טרויאנים, או אלמנטים אחרים המפריעים למחשב בעבודתו התקינה; חלקים ספציפיים במחשב (כמו כונן הדיסקים) אינם פועלים כשורה, אם בכלל.

באם גם לכם התקלקל המחשב, אין צורך לכתת רגליים על מנת להגיע לטכנאי. תוכלו למצוא טכנאי מחשבים נהדר גם בסמוך למקום מגוריכם. גם אם אתם מתגוררים בראש העין, היו סמוכים ובטוחים שתוכלו לאתר טכנאי מחשבים בקרבתכם, שישמח גם להגיע אליכם הביתה בכדי לאתר את הבעיה, ואולי אף לפתור אותה במקום, ללא צורך לקחת את המחשב למעבדה ולהכניס אותו ל"תור המתנה" ולהותיר אתכם להמתין בבית בקוצר רוח לשובו של המחשב המתוקן.

נושאים נוספים שאולי אתם מחפשים

פתרונות מחשבים לעסקים מקיף
שירות תמיכה טכנית ובנק שעות
שירות טכנאי IT