צרו קשר
דוא”ל: tictech.it@gmail.com טלפון: 072-3902-260 כתובת: הרצל 30, ראשון לציון

ידוע כי תיקון מחשב מבית היוצר של חברת אפל, שונה מכל תיקון מחשב אחר. כל חלקי המחשב שונים ואינם ניתנים להמרה בחלקים אחרים ממחשבים אחרים. כמו כן התוכנות הפעלה במחשבים אלה שונים וכל מבנה מערכת הקבצים. בכל תקלה במחשבים אלו, נדרש טכנאי מק. לא כל טכנאי מחשבים רגילים יודע ויכול לטפל במחשבים כאלו, ראשית טיפול במחשבים מסוג מקינטוש נדרש ידע וניסיון בכדי לדעת לתקן אותם. לרוב מחשבי מקינטוש נחשבים כמחשבים חזקים במיוחד ורוב המעבדים שלהם עומדים בעומסים של פעילות רבה ואף של מספר מערכות מחשבים בו זמנית. זו גם הסיבה שמחשבים אלו בדרך כלל מותאמים כשרתים לרשת מחשבים גדולה או לפעולות של הפקת סרטים ועריכת וידאו, מערכות של שמע ומדיה ועוד אפיונים אחרים הדורשים מחשבים חזקים במיוחד מסוג מקינטוש.

טכנאי מקינטוש מקצועי

טכנאי מקידוע כי תיקון ו/או טיפול במחשבים אלו על ידי טכנאי מקינטוש מוסמך ומקצועי, לא זול ובעיקר בגלל עלות החלקים הגבוהה. כשיש צורך בהחלפת חלקים במחשבי מקינטוש, טכנאי מק ידע לעשות זאת לאור ניסיונו הרב ובעיקר בגלל המיומנות שלו. בכל מקרה של תקלה במחשבי מקינטוש, אל תחסכו בהוצאות או בקריאה לטכנאי מחשבים רגיל. פעולה זו עלולה לגרום לנזקים גדולים יותר ולעיתים גם בלתי הפיכים. טכנאי מקינטוש, מוסמך ומקצועי, ידע להעניק לכם שירות אפקטיבי, יעיל ומהיר ככל שניתן וברמה גבוהה שתחזיר כל מחשב מקינטוש לעבודה שוטפת כפי שהיה עד כה.

שירותי תוכנה חומרה במחשבי מק

בכל מקרה, מומלץ אחת לתקופה להזמין טכנאי מק, לבדיקה שגרתית ולבדיקה יסודית של כל המערכת הממוחשבת לרבות החלקים הפנימיים של המחשבים. פעולת תחזוקה מונעת על ידי טכנאי מק מוסמך תחסוך לכל ארגון או עסק הוצאות רבות. ובעיקר ידאג טכנאי המק שכל המערכת הממוחשבת תבצע את עבודתה באופן שוטף ולא תגרום לעצירת הפעילות העסקית בארגון או בעסק. טכנאי מקינטוש מוסמך, ידע לבצע מגוון פעולות תמיכה ואחזקה לכל תיקון מחשב מסוג זה. יתרה מזו, גם בעת הקמת רשת מחשוב ושרתים מסוג מקינטוש, טכנאי מק ידע לבצע את הפעולות הבאות:

 • התקנת מערכות ההפעלה של OS X בכל הגרסאות!
 • התקנת מערכת הפעלה ווינדוס על מק בשיטת BOOTCAMP or Parallels בכדי להפעיל יישומי אופיס או תוכנות שלא ניתן להפעיל על מערכת Apple.
 • התקנת אופיס חינמי למק (מבלי להתקין ווינדוס). תוכנה בשם Neo Office או Open Office.
 • תיקון הרשאות בדיסקים קשיחים Disk Permissions עם עזרים כמו Disk Warrior.
 • תיקון תקלות הנובעות מחוסר שטח פנוי בדיסק הקשיח וביצוע איחוי למערכת ההפעלה עם כלי חיצוני Drive Genius.
 • גיבוי מלא של המידע בעזרת הכלי המובנה בשם Time Machine.
 • שינוי שפת התפריטים לעברית ותיקון בעיות עברית במקלדת!
 • ניהול פונטים לתוכנות גרפיקה עם תוכנת Font Explorer.
 • חיבור מחשב מק אל טלויזיות LCD + ניהול נכון של הגדרות צריכת חשמל.
 • הסרת תוכנות קיימות במחשב אפל עם תוכנה מיוחדת או התקנת תוכנות חדשות.
 • התאמת מחשבים pc אחרים אל מול מערכת מקינטוש. חיבור מכשירי קצה כמו מדפסות, סורקים וכו'.
 • צריבת תקליטורים עם תוכנת Toast (הדרכה).
 • תיקון מחשבי אפל ברמת חומרה (מעבדה).

טכנאי מקינטוש ב Tic-Tech

טכנאי מקבחברת Tic-Tech המעניקה שירותי מחשוב מסוגים רבים ומתמחה גם בשירות ותיקוני מחשבים מסוג מקינטוש, טכנאי מקינטוש שלנו יבצעו את עבודתם גם בשטח אצל בית הלקוח ויבצע את כל הנדרש במסגרת מיומנותו המקצועית. טכנאי מק של Tic-Tech מבצע פרמוט והתקנה מחדש של מערכת ההפעלה, כולל גיבוי ושחזור למערכת החדשה את כל הדרוש כולל חיבור דוא"ל, אנשי קשר, יומנים, וכל מאגר נותנים נדרש לרבות סרטים, תמונות וכו'. טכנאי מק מיומן ומקצועי  של Tic-Tech יטפל גם בבעיות החומרה ויחליף כל רכיב תקול ולהביא למצב תקין של כל המערכת הממוחשבת בארגון או בעסק.

חברת Tic-Tech, מעניקה שירותי מחשוב למחשבי מקינטוש באמצעות טכנאי מק מיומנים ומקצועים ובשירות זמין ומהיר במחירים משתלמים במיוחד.