צרו קשר
דוא”ל: tictech.it@gmail.com טלפון: 072-3902-260 כתובת: הרצל 30, ראשון לציון

Tic-tech Solution מציעה שירותי AIX של חברת IBM, המספקים תשתיות וירטואליות בענן על מערכת UNIX.

AIX

השירותים מבוססים מערכת הפעלה מסוג AIX בגרסאות 5.3 6.1 ו–7.1. זוהי מערכת פתוחה מבוססת-UNIX, שבסביבות בודה רבות מראה יציבות, גמישות, ויכולת ניהול פשוטה ויעילה ונחשבת לאחת ממערכות ההפעלה המובילות כיום בשוק הענן. השירות מתאים ליצירת סביבות פיתוח, גיבוי, ניסוי וייצור המשתלבים במהירות ובקלות בסביבת הענן של Tic-tech Solution. השירותים מבוססים מעבדי POWER, מערכות הפעלה של IBM ותשתית ווירטואלית מובילה הנמצאת גם היא על שרתי POWER עוצמתיים ועל Fiber Storage מהיר ביותר. ענן AIX מבוסס על פתרון IBMPowerVM ונחשב לאחד מפתרונות הוירטואליזציה המובילים בשוק. הפתרון זוכה השבחים ייחודי בעיקר בשל השילוב המוצלח של תשתית חומרה המיישמת חלוקת מחיצות, עם תמיכה מלאה של מערכת ההפעלה באיכות זו, ללא הפרעות מצד רכיבי מערכת אחרים.

* מערכת PowerVM זוהי המערכת היחידה אשר תוכננה על בסיס מאובטח. המערכת מאושרת בתקן רמה 4+ של אבטחת מידע. בדיקות שנערכו על ידי הארגונים USCERT ו-MITRECorporation הראו 100% הצלחה.

המערכת עשירה בתכונות וכוללת כלי ניהול המעניקים שליטה מלאה על השרת, בעוד Tic-tech Solution  אחראית על תחזוקת החומרה ותקינותה. שרתי ה-VM רצים על שרתים מתקדמים בכדי לספק כוח המחשוב ומהירות מספקים. אנו מציעים ללקוח שירותי Snapshot לטובת מכונות וירטואליות. אותן מכונות מוגנות באמצעות יצירת עותקי מערכת מלאים, בכל נקודת זמן שהיא וללא כל השפעה על ביצועי המערכת; עם התרחשות תקלה, ניתן לטעון עותק שנשמר בעבר ולשחזר כך את המערכת כולה. העתק הגיבוי חסכוני ואפשר לעבוד איתו במקביל לעבודת המערכת, ללא הפרעה למשתמש. השחזור מהיר ויעיל, שכן הוא אינו דורש שחזור בצורתו המסורתית הנושנה.