צרו קשר
דוא”ל: tictech.it@gmail.com טלפון: 072-3902-260 כתובת: הרצל 30, ראשון לציון

שירותי בלומיקס

קבול עזרה בעיצוב, בנייה והרצה של אפליקציות מודרניות בענן Cloud native או Cloud enabled, באפשרותנו לסייע לכם לבצע טרנספורמציה עם ענן בין אם אתם מבקשים להבין איך להשתמש בעיצוב ממוקד-משתמש, או להריץ תכנית התחדשות של אפליקציה בכל רחבי הארגון, לנו יש את הפלטפורמה והמומחיות לעזור:

מוסך בלומיקס IBM

ייעוץ גלובאלי עם הדנ"א של סטארט-אפ המשלב את שיטות העבודה הטובות ביותר של חשיבה תכנונית, פיתוח זריז והפעלה מהירה, על-מנת להאיץ פיתוחי אפליקציה וחדשנות ענן.

חדשנות

זהו, עצבו ובנו את האפליקציה הנכונה כדי להביא לתוצאות עסקיות מדידות על בלומיקס IBM. אנו מתחילים עם הרעיון הגולמי שלכם, מגדירים את האפליקציה הפשוטה ביותר שתגשים את הרעיון, מנסים ומתכננים יחד את האפליקציה הבנויה על בלומיקס IBM, משלבים עם הפלטפורמה הקיימת שלכם ומרחיבים את הפתרון.

ארכיטקטורה

Bluemix Servicesהרחיבו את ערך נכסי ה-IT על-ידי הבאתם לענן. התחברו עם מה שיש לכם, העבירו, העתיקו או הזיזו את האפליקציות לענן היברידי. תנו לנו לעזור לכם לבחור את דגם פריסת המטרה שלכם – ציבורי, מקורי או ייעודי. העצימו את פלטפורמת הבלומיקס המקומי או הייעודי שלכם על-ידי שילוב שירותים קיימים ומערכות רישום (SoR) אל תוך קטלוג הבלומיקס הפרטי שלכם. הגדירו צנרת DevOps עבור סביבת הבלומיקס המקומי או הייעודי שלכם על-מנת לאפשר העברת אפליקציות מהירה.

ניהול שירותים

הגדילו גמישות של פעולות וייעלו פעולות ענן. אמצו את שיטת העבודה הנכונה עבור ענן על-ידי זיהוי חוקים, תהליכים, מיומנויות, אינטגרציות וכלים ארגוניים ההכרחיים לבניית אפליקציות ענן עם תודעת ניהול שירותים. קבלו את המידע הנכון במקום הנכון ובזמן הנכון, עבור ניהול שירותים מיטבי על מבצעי IT היברידיים ומסורתיים של בלומיקס.

אקדמיית המוסך של בלומיקס

האיצו את המעבר לענן של הארגון שלכם על-ידי שדרוג מיומנויות ואימוץ שיטות העבודה הטובות ביותר. הרחיבו את יכולות הצוות שלכם דרך אקדמיית המוסך של בלומיקס. למדו כיצד להשתמש בשיטת מוסך בלומיקס IBM לטובת פיתוח אפליקציות מהיר, או בנו מומחיות בשילוב והעברת אפליקציות על בלומיקס IBM. הרחיבו באמצעות Microsevices re-architeceture ושנו לחלוטין את פניה של תרבות הפיתוח שלכם עבור שיטות העבודה הטובות ביותר, מבוססות העיצוב והזריזות, על ענן.

התחברו ללקוחות ושנו את פני התעשייה שלכם

במוסך בלומיקס IBM, הגישה שלנו מחברת בין חשיבה תכנונית של IBM, הפעלה פשוטה ומהירה, ותכנות אקסטרים על-מנת לסייע לכם לשנות את פני התעשייה שלכם. עם הצוות שלנו, נוכל לעזור לכם ב: – יצירת פרסונות וסיפורי משתמש כדי ללמוד על נקודות כאב – תעדוף עתודות להעברת המוצר היישומי המינימאלי – בניית אבי-טיפוס של חוויית משתמש – העברת ערך מצטבר ואימות מול משתמשי חסות

Running Blind

מוסך בלומיקס IBM מסייע לאצן המרתון, סיימון וויטקרופט, שנשא את הלפיד באולימפיאדת 2012, להתמודד עם חלק מהמהלכים המאתגרים ביותר בעולם.