צרו קשר
דוא”ל: tictech.it@gmail.com טלפון: 072-3902-260 כתובת: הרצל 30, ראשון לציון

אבטחת אינטרנט וענן של סימנטק

שער אינטרנט מאובטח (SWG) עבור דור הענן אחדו ממשל גישה, אבטחת מידע והגנה על איומים ברחבי הארגון שלכם.

סימנטק מיישמת הגדרה חדשה של אבטחת אינטרנט וענן. על ידי שילוב של הגנה מפני איומים מתקדמים, בקרת CASB SaaS, סיכוני אינטרנט ואבטחת נתונים בתוך פתרונות שער האינטרנט שלנו, אנו מאפשרים דרך פשוטה לאימוץ בטוח של יישומים וארכיטקטורות ענן.

אנו מעבירים ארכיטקטורה היברידית אמיתית: המדיניות האוניברסאלית שלנו מאפשרת לכם לשלוט בכל המשתמשים באמצעות שירות אבטחת אינטרנט מבוסס-ענן, מכשירים וירטואליים מתרחבים עבור ענן פרטי וציבורי, ומשפחה שלמה של מכשירי on-premises.

הענן הוא מקום כיאוטי

Symantec Web and Cloud Securityברוכים הבאים לדור הענן, מקום בו עובדים דורשים גמישות וגישה בכל מקום בו הם נמצאים, אך יכולים לחשוף את המידע הרגיש ביותר שלכם לסיכונים.

סביבות מחוברות – כמו טלפונים ניידים והאינטרנט של הדברים – מציגות משטחי התקפה חדשים שחייבים הגנה; שימוש מוגבר באפליקציות ענן SaaS מניעות את הצורך בהתאמה ובקרות אבטחה חדשות, תוך אילוץ מתכנני הרשת לחשוב מחדש על תכנוני רשת.

הדרך הטובה ביותר להגן על האזור הרגיש הזה היא באמצעות מעברי יצירת ענן על-מנת לתווך בין האינטראקציות שיש למכשירים עם העולם סביבם. הדבר מאפשר לארגונים לבצע פיקוח יסודי ולהגיע לראוּת שלמה, גם כאשר לא ניתן להשתמש באבטחת נקודת קצה.

אבטחה עבור יצירת ענן

אבטחת אינטרנט וענן של סימנטק מאפשרת סט משולב של התאמה ושירותי אבטחה על-מנת לאחד שליטת גישה, לאבטח מידע ולהגן על הארגון שלכם

ארכיטקטורת proxy – on-premises, בענן והיברידי – מגנה עליכם בפני איומי אינטרנט ומבוססי-רשת, מאפשרת הגנת נתוני ענן ומעניקה לכם בקרת מדיניות עסקית גמישה ברחבי הארגון והענן, לרבות רשתות אינטרנט, רשתות חברתיות ורשתות מובייל

אבטחת ענן מלאה – מעניקה פתרונות לרוחב תשתיות-כשירות (infrastructure-as-a-service – IaaS), תוכנה-כשירות (SaaS), אינטרנט וגישה לדוא"ל שילוב מצע של שירותים קריטיים כגון DLP, אבטחת מידע, בקרת גישה והגנה בפני איומים מתקדמים
מופעלת על-ידי רשת אינטליגנציית האיומים האזרחית הגדולה בעולם, על-מנת לזהות ולעזור התקפות מרובות-וקטורים ומרובות פאזות

אחדו את הענן וה-on-premises לטובת אבטחה רציפה

 אנו מעבירים את הארכיטקטורה מבוססת ה-proxy שלנו כשירות ענן, מכשיר on-premises, או היברידי של שניהם. באמצעות שילוב של פונקציות אבטחה קריטיות, באפשרותכם לאמץ בביטחון טכנולוגיות ענן ומובייל, תוך חיזוק האבטחה וההתאמה שלכם:

ההגנות החיוניות שלנו כוללות:

פתרונות מעבר אינטרנטי מאובטח

מציג אקוסיסטמה מתוחכמת של טכנולוגיות העובדות במשותף על-מנת להגן על הארגון שלכם בענן, מהאינטרנט, למידה החברתית, לרשתות מובייל. מעבר אינטרנט מאובטח מזהה חומרים זדוניים ושולט בתוכן מסוכן.

אבטחת ענן CASB – CloudSOC CASB

 השתמשו באפליקציות ושירותי ענן בביטחון והישארו בטוחים, מאובטחים ומותאמים. הרוויחו ראוּת אל תוך IT צללים, שלטו באפליקציות נתונים וענן והגנו בפני איומים ממוקדי חשבונות ענן באמצעות מתווך אבטחת גישת הענן (Cloud Access Security Broker (CASB)) שלנו.

קיר אש של אפליקציית אינטרנט ופרוקסי הפוך

בנוי על פלטפורמת ProxySG המובילה בתעשייה, קיר האש של אפליקציית האינטרנט של סימנטק מציע הגנה מלאה עם תכונות מתקדמות של מדיניות, בקרה, אחריות דיווח וביצועים.

שירותי אבטחת אינטרנט דרך ענן

הגדלת אבטחת ענן ואינטרנט, והתאמה, המאפשרים לארגונים לשלוט על גישה, להגן על משתמשים מאיומים ולאבטח מידע

אופטימיזציית ביצועי רשת: PacketShaperCacheFlowMACH5

 המריצו ביצועי אפליקציות, שפרו חוויות משתמש וצמצמו עלויות רוחב-פס באמצעות מטמון מתקדם, האצה ויכולות QoS רשתית. הטכנולוגיות שלנו, הרשומות כפטנט, מעבירות תכונות אופטימיזציה ייחודיות עבור WAN, ענן וסביבות אינטרנט.

אנליזת תוכן ותוכנות זדוניות

הגנו בפני איומים מתקדמים באמצעות מוניטין הקובץ, טכניקות מרובות הנוגדות תוכנות זדוניות ומנתחות אותן, ודטונציית ארגז-חול מתוחכמת.

ניתוח פלילי ואבטחתי רשתי

ציידו צוותי תגובה-לאירועים עם ארגז כלים מקיף עבור ראות אבטחה מלאה, רשת מתקדמת ל"זיהוי פלילי" וזיהוי איומים בזמן אמת.