צרו קשר
דוא”ל: tictech.it@gmail.com טלפון: 072-3902-260 כתובת: הרצל 30, ראשון לציון

שירותי Office 365 מאת מייקרוסופט, של Tic-tech Solution, מסייעים בהגדלת הפעילות העסקית, באמצעות כלי העבודה המוכרי
Office 365ם של Office, יכולת התקנה עבור עד חמישה מחשבים ומכשירים, נוסף על פונקציות עבודה בענן של Office Online, על-ידי השירותים של Office WebApps. מלבד לשירותי Office, כוללות החבילות של Office 365 שירותי דואר Exchange, Skype for Business, SharePoint, כמו גם שירותי Yammer המותאמים לחבילות השונות. נוסף על כך, כוללים שירותי Office 365 שירותי OneDrive for Business הכוללות אפשרויות לאחסנה ושיתוף של קבצים בענן, בנפח 1TB ומעלה. קחו את העסק שלכם כמה צעדים קדימה: שילוב מוצלח של שירותים: שיתוף פעולה, עוצמת IT מלאה ותוכנות תאימות מתקדמות זמין לכל ארגון קטן המעוניין בניהול המידע העסקי שלו, דבר שנבצר ממנו בשל ההשקעה הגדולה שנדרשה לשם כך.

בעבר נדרש לשם כך לרכוש שרת, רישיונות מערכת הפעלה וכן שרת דואר בעלות של עד אלפי דולרים. כיום מדובר על שירות שכמעט אינו כרוך בהשקעה, הטמעה וזמן עבודה רב, ובמקום זאת – שירות בעל זמינות מיידית וללא התחייבות. Hosted Exchange מנוהל על-ידי ממשק ניהול חדיש, דרכו ניתן לפתוח תיבות דואר בהתאם לצרכים משתנים, לעדכן רשימות תפוצה ואפשרויות נוספות – באופן המקל ומפשט תהליכי עבודה וחוסך זמן יקר.

* Hosted Exchange ארגוני – שירות דואר המאפשר לארגונים גדולים לנהל את דואר ומידע עסקי, תוך חיסכון משמעותי בעלויות. השרות משלב תיבות Hosted Exchange 2010 Collaboration (יכולות שיתופיות) ותיבות רזות (No Collaboration).