צרו קשר
דוא”ל: tictech.it@gmail.com טלפון: 072-3902-260 כתובת: הרצל 30, ראשון לציון

שירותי Dynamics CRM Online של Tic-tech Solutions מחברת Microsoft מספקים מערכת CRM נוחה, קלה ופשוטה להתאמה אישית.

Dynamics CRM Online

ממשק המשתמש של מערכת ה- CRMזהה בצורתו ובפשטותו לחבילת האופיס של מייקרוסופט, לעבודה באופן המוכר והנוח, ללא צורך בלמידה ממושכת ומעמיקה.

המערכת שמה את הלקוח במרכז ומאפשרת בכך תמונה בהירה וכוללת של ניהול תיקי לקוחות, ניהול משאבים וזמנים, ניהול אנשי קשר, ליווי מסעות שיווק (קמפיינים) ותהליכי מכירה, ניהול וליווי פרויקטים, זיהוי וטיפול בהזדמנויות מכירה. בנוסף, מאפשרת המערכת ניהול של סוכני מכירות ונציגי שירות, ניהול מוצרים ומחירונים ומעקב אחר הוצאות והכנסות.

המערכת כוללת שלוש סביבות עיקריות: שירות, שיווק ומכירות. כל אחת מסביבות אלו היא בעלת תכונות ייחודיות ומותאמות למשתמש. המעבר בין הסביבות מבוצע בקלות מרבית, ללא צורך בכמה מערכות שונות, עם שילוב הנוחות והאיכות שבכל אחת מהסביבות. העבודה ב-Dynamics CRM Online מקלה הן בניהול עסק ביתי קטן והן בניהול עסק גדול ומסועף, תוך מתן תשומת לב ניכרת למידע מדויק ועדכני אודות בית העסק, כמו גם מתן אופק נרחב לתצוגות מותאמות אישית ודוחות ניהוליים. כך, ניתן לעקוב אחר עמיתים ומתחרים, תוך הגעה לתוצאות איכותיות בזמן אמיתי ובאופן בו המערכת מותאמת לעסק ולא להיפך. ניתן להתאים את המערכת לבית העסק, בלא צורך בספק חיצוני, בעלויות זולות.