צרו קשר
דוא”ל: tictech.it@gmail.com טלפון: 072-3902-260 כתובת: הרצל 30, ראשון לציון

שירות גיבוי בענן של חברת Tic-Teck Solutions כוללים פתרונות גיבוי ענן מרחוק המאפשרים גיבוי מידע קריטי שנמצא תחת סיכון כתוצאה מוירוסים, האקרים, טעויות אנוש ונזקי טבע בתהליך מהיר, פשוט ואוטומטי לאתר מוגן ומאובטח תחת שירותי ענן לעסקים. שירותי ענן לעסקים

בעולם הטכנולוגיה והמחשוב ישנן מספר שיטות באמצעותם יכול בן-אנוש לגבות ולאחסן מידע מסוגים שונים ומשונים, לרבות קבצי מוסיקה ותמונות, ואלוהים יודע מה עוד. שיטה ידועה אחת היא גיבוי ואחסון על מחשב פשוט, אולם ידוע לכל כי למחשב פשוט שכזה ישנן מגבלות מבחינת נפח האחסון המוצע. בכדי לפצות על המגבלה, ישנו זיכרון נייד שניתן לחברו למחשב ולהכניס אליו קצבים חשובים. מובן שניתן גם להשתמש בשיטה הישנה והטובה של צריבת הנתונים על-גבי דיסקים.

מדובר בשיטות נוחות אך לא תמיד יעילות. במקום שיטות אלו ניתן לבצע גיבוי בענן ובדרך זו לשמור על כלל הנתונים, למשך זמן שאינו מוגבל, תוך סיכון מזערי ביותר.

שירותי ענן לעסקים קטנים וגדולים

יתרון בולט ראשון של שירותי ענן לעסקים מבחינת מה שהוא מציע למשתמשים, הוא שטח האחסון האינסופי ההופך זמין עבורנו. באפליקציות ובאתרים הכוללים גיבוי בענן, אין מגבלה כלשהי בנוגע לשטח האחסון הזמין. חלקם מאפשרים אוטומטית שטח אחסון בלתי מוגבל. באחרים מקבלים המשתמשים מכסה כלשהי ובמידה שהם זקוקים לשטח אחסון נוסף, הרי שביכולתם לדרוש זאת, כאשר לרוב יהיה עליהם לשלם על התוספת המתבקשת.

ניתן להבין מהדברים כי שירותי ענן לעסקים מאפשרים לנו לפרוץ את מגבלות נפח האחסון הזמין לנו כיום. הדבר מייתר את הצורך לבדוק באופן חוזר ונשנה את השטח ונפח האחסון שנותר לנו, כי השטח הזה יהיה קרוב לאינסופי ואף מעבר לכך.

שירותי גיבוי בענן בחברת Tic-Teck

שירותי גיבוי בענן ניתנים על ידי חברות רבות, חברתנו מספקת שירותים גיבוי בענן לעסקים קטנים וגם לארגונים גדולים. הודות לצוות המקצועי והמסור העומד לרשותנו, תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי מקיף על כל נושא שירותי ענן באופן כללי. לאחר מכן נוכל להתאים עבור הצרכים שלכם את מבחר המוצרים ומגוון שירותי גיבוי בענן אותם אנו מספקים, בכדי להסב לעסק שלכם מעטפת הגנה ושחזור בטכנולוגיית הענן.שירותי ענן לעסקים

כפי שהזכרנו מקודם אנו דוגלים במתן ייעוץ, שירות והתאמת הצרכים המדויקים של הלקוח תוך שמירה על מקצועיות ומחירים תחרותיים. לכל שאלה או פנייה עבור שירותי ענן לעסקים צרו איתנו קשר ונשמח לעזור לכם.

מה זה גיבוי בענן

בעולם הטכנולוגיה והמחשב, קיימות מספר שיטות באמצעותן יכול בן אנוש לגבות ולאחסן מידע מסוגים שונים ומשונים, לרבות קבצי מוסיקה ותמונות, תוכנות וכיוצא בזה. שיטה אחת היא אחסון וגיבוי על מחשב, אולם למחשב ישנה מגבלה מבחינת נפח האחסון המוצע. בכדי לפצות על מגבלה זו, ישנו זיכרון נייד אותו ניתן לחבר למחשב ולעביר אליו קבצים חיוניים. אפשר, כמובן, גם לצרוב קבצים על דיסקים.

שלוש המתודות שצוינו לעיל הן נוחות, אולם לא תמיד יעילות. במקומן, עדיף לבצע גיבוי בענן ובכך לשמור על כלל הקבצים לזמן שאינו מוגבל, עם סיכון מזערי. מומלץ להעיזר בחברה המתמחה במתן שירותי ענן לעסקים.

שטח אחסון ללא סוף

אחד היתרונות הבולטים של שירותי ענן לעסקים המספקים גיבוי בענן, מבחינת האפשרויות לאחסון וגיבוי של מידע מסוגים שונים, היא העובדה שניתן לקבל נפח אחסון אינסופי. שמעתם נכון! באפליקציות ובאתרים הכוללים גיבוי ענן, אינה כל מגבלה על נפח האחסון בו ניתן להשתמש. בחלקם, מקבלים המשתמשים אוטומטית שטח אחסון ללא כל הגבלה; באחרים, מקבלים המשתמשים מכסה כלשהי, כאשר במידה שהם מעוניינים בשטח אחסון נוסף, באפשרותם לדרוש זאת ובמרבית המקרים יהיה עליהם לשלם על תוספת השטח הנדרש.שירותי ענן לעסקים

ניתן ללמוד מהדברים שטכנולוגיית מחשוב ענן מסייעת לנו בפריצת מגבלות שטח האחסון. אין צורך יותר לבדוק חזור ובדוק את השטח שנותר לנו לאחסון והאם נוכל לגבות מידע נוסף שברשותנו, או שמא התשובה לשאלות אלו היא שלילית באופן מוחלט והחלטי.

סיכון אובדן מידע מזערי

השיטות שצוינו לעיל בתחום גיבוי ואחסון מידע הן נוחות ונגישות יחסית, אולם אלו עומדות בפני סיכון רב למדי של אובדן מידע. נוכל להשתמש בדוגמא של דיסק חיצוני קשיח – שהרי דיסק כזה עשוי להיהרס, לאבד או להיגנב, חלילה; ברגע שזה מתרחש, גם המידע הולך לאיבוד לבלי שוב. מקרה זהה עשוי להתרחש גם עם המחשב, שנתון לאירועי הרס אפשריים כאלו ואחרים, או אף להיגנב, לא עלינו.

שירותי ענן לעסקים יאפשרו לנו לשכוח לתמיד ממקרים עגומים שכאלה, שהרי מחשב ענן אינו מוחשי כשאר הכלים שצוינו בפסקאות הקודמות. נציין כאן כי טכנולוגיה זו מתוחזקת באמצעות שרתים מוחשיים לחלוטין. ואף על כך, הסיכוי לפגיעה בשרתים הוא קטן באופן אינפיניטסימאלי ביחס לשיטות גיבוי אחרות שאתם בוודאי מכירים.

לסיכום,

נסכם ונאמר כי גיבוי בשיטת שירותי ענן לעסקים מאפשרת לנו שטח עצום שיכול לשמש אותנו לגיבוי ואחסון של פרטי מידע חשובים וחיוביים במיוחד. אל תתפשרו על בטחונו של המידע שלכם. קראו ולמדו על שיטת גיבוי בענן בכדי להשקיט את נפשכם.