צרו קשר
דוא”ל: tictech.it@gmail.com טלפון: 072-3902-260 כתובת: הרצל 30, ראשון לציון

אחסון Dell EMC Isilon NAS – אחסנו, נהלו והגנו על נתונים בלתי-מובנים בקלות. הגיעו לרמות חדשות של יעילות וגמישות. עם מעבדי Intel® Xeon®, פתרונות Isilon אידיאליים עבור עומסי עבודה תובעניים של קבצים ארגוניים.

  • ניהול פשוט בלי קשר לגודל הנתונים
  • הגברת גמישות בפעולות עם תמיכה מרובת פרוטוקולים
  • שיפור ביצועים ויכולות ובקלות ובאופן ניתן לצפייה

פלטפורמת NAS מספר אחת מסייעת בשיפור ביצועים, יעילות וגמישות, עם הדור החדש של אחסון Isilon. בחרו מבין מערכות היברידיות, All-Flash וארכיוניות. האיצו תוצאות עם פתרונות המעבירים פי 9 יותר IOPS ופי 18 יותר תפוקה מהמתחרים. עם העיצוב האולטרא-צפוף, תוכלו לצמצם את טביעת הרגל של האחסון בכ-75%.

חקרו את חומרת Isilon All-Flash

אחסון Dell EMC Isilon F800 All-Flash NAS

Dell Emc Isilon Storageהאיצו את עומסי עבודה התובעניים ביותר של הקבצים הארגוניים עם ביצועים מעולים ומדרגיות מאסיבית של אחסון Dell EMC Isilon F800 NAS. התקדמו ל-250,000 IOPS ו-15 גיגהבייט/שנייה לכל שלדה. עם בחירה של יכולות כונן SSD, אחסון all-flash נע בין 96 טרהבייט ל-924 טרהבייט לשלדה. Isilon F800 הינו אידיאלי עבור מרבית המחשוב בעל הביצועים הגבוהים, סטרימינג 4k של מדיה ובידור ועומסי עבודה אינטראקטיביים של אנליטיקס. נצלו את יתרונות היעילות, גמישות ויכולת התאוששות של Isilon, פלטפורמת NAS מספר אחת. Isilon F800 היא all-flash NAS המתרחבת בקלות, ומאפשרת ניהול פשוט, בלי קשר לגודל סביבת הנתונים. לשימוש מיטבי של המשאבים שברשותכם, tiering אחסון אוטומטי מאפשר לכם לבצע טירינג בנתונים אליהם ניגשים פחות אל מערכות Isilon אחרות, או אל ענן. השוו אפשרויות בדור החדש ביותר של אחסון צמוד רשת של Isilon.

נתוני מפתח:

250,000 IOPS ו-15 גיגהבייט/שנייה לכל שלדה. עם בחירה של יכולות כונן SSD, אחסון all-flash נע בין 96 טרהבייט ל-924 טרהבייט לשלדה. 60 SSD-ים לכל שלדה. הפחתה של עד 75% בחלל הנדרש באמצעות תכנון מערכת צפוף מאפשר הגנת נתונים ואפשרויות אבטחה חזקות מגובה על-ידי אחריות ליעילות אחסון 4:1

היברידי

אחסון Dell EMC Isilon H600 NAS רתמו את העוצמה של Dell EMC Isilon H600 ההיברידי של NAS כדי לאפשר עומסי עבודת קבצים עם טווח נרחב של מחשוב בעל ביצועים גבוהים על פלטפורמה יחידה.  היו מוכנים לדרישות של סביבות  נתונים בלתי מובנות עם הביצועים של 120 כונני SAS, מטמון SSD ויכולות מרובות-פרוטוקולים מובנות. ממשו ערך גדול יותר ממשאבי האחסון שלכם באמצעות tiering אחסון אוטומטי מבוסס-מדיניות בין אינטגרציית אחסון של שלדה וענן. הרחיבו יכולות וצפי ביצועים, ללא הפרעות, באמצעות הוספת שלדה חדשה לאשכול ה-Isilon שלכם. הניהול נשאר פשוט גם עם גדילת הארגון, בזכות מערכת הקבצים היחידה, ארכיטקטורת single-volume ותכונות אוטומציה של מערכת ההפעלה Isilon OneFS. השוו בין בחירות שונות של הדור החדש ביותר של אחסון צמוד-רשת של Isilon.

נתוני מפתח:

120,000 IOPS ו-12 גיגהבייט/שנייה לכל שלדה. עם בחירה בין כונני SSD של 600 ג'יגהבייט או 1.2 טרהבייט מאיץ ביצועים עם 4 עד 8 כונני flash SSD עבור מטמון מאחסון בין 72 ל-144 טרהבייט לכל שלדת 4U מבטיח אמינות וביטחון עם תכנון להתאוששות מהירה ואפשרויות איתנות להגנת נתונים

ארכיון:

אחסון Dell EMC Isilon A200 NAS בחרו ב-NAS Dell EMC Isilon A200 לטובת אחסון ארכיון פעיל, יעיל ובעל יכולת התאוששות מהירה. מאפשר גישת נתונים כמעט-ראשית והקטנת עלויות לאחסון נכסי נתונים מתיישנים. עם הארכיטקטורה המוכחת של Isilon, תוכלו לשמור על קצב עם צרכי ארכיון גדלים, באמצעות התרחבות לעד 17 PB באשכול בודד. הגנת נתונים חזקה ואפשרויות אבטחה מאפשרים לכם לשמור על הנתונים שלכם. ה-Isilon A200 מופעל על-ידי מערכת ההפעלה Isilon OneFS ותכנון ה-single volume שלה, המאפשר ניהול פשוט של פתרונות הארכיון שלכם, בלא קשר לגודל סביבת הנתונים. תוכנת Isilon CloudPools אופציונאלית מאפשרת לכם לבצע בקלות tiering לנתונים לבחירה של ספקי אחסון ענן לטובת חסכון. השוו דגמים של אחסון צמוד-רשת של Isilon מהדור החדש ביותר.

נתוני מפתח:

  • מאחסן 480 טרהבייט בשלדת 4U יחידה
  • מתרחב בקלות ל-17 PB באשכול יחיד
  • משתלב בפשטות עם פלטפורמות Isilon אחרות
  • מאבטח נתונים באמצעות הצפנה והגנת נתונים של WORM אופציונאליים
  • מטייב משאבים באמצעות אפשרות tiering אחסון ענן

Dell Emc Isilon Storage

שירותים נוספים באתר