צרו קשר
דוא”ל: tictech.it@gmail.com טלפון: 072-3902-260 כתובת: הרצל 30, ראשון לציון

אודות – Norton GhostNorton Ghost

על אף שתוכנות גוסט מוכרות לחלקם הקטן של המשתמשים (בעיקר לטכנאי מחשבים, מנהלי מערכת וכדומה), הרי שכל משתמש מתקדם עשוי למצוא ערך חשוב בתוכנת נורטון גוסט, זאת מאחר שהסכנות הרבות האורבות לכל מחשב אישי בן-ימינו, מחייבות התקנה-מחדש ושחזור המערכת לעיתים תכופות מכפי שהיינו רוצים. אלו שניסו להשתמש בכלי שחזור מערכת (System Restore) של Windows, יודעים לומר כי הכלי אכן עשוי לשאת אותנו אחורה בזמן אל לפני שכל הבלגן התרחש, אולם הוא מוגבל למדי מבחינת מספר התאריכים האפשריים לשחזור ומבחינת האפשרויות המתקדמות.

בנוסף לאמור, הכלי מאפשר התקנת אימאג' (הווה אומר: הגדרת מערכות הפעלה ותוכנות ועוד) למחשבים. מדובר בכלי נהדר לאלו המבצעים התקנות תכופות במחשבים ארגוניים, כגון – מערכת ידועה מראש של כלים, בתצורות זהות. ניתן כך לחסוך בהתקנה חוזרת של כל תוכנה, ובביצוע הגדרות התקני המערכת, כגון – עכברים, מסכים, הגדרות רשת וכו'.

  • תוכנת גיבוי ושיקום

תוכנת Norton Ghost (נורטון גוסט) מגנה כראוי על המחשב האישי שלכם, לרבות כל היישומים, ההגדרות, הקבצים והתיקיות, כולל אפשרויות מתקדמות לגיבוי בענן ושחזור.

התוכנה מעניקה הגנת-על עם יכולת ניהול מרחוק, יכולות שחזור בזמן הפסקת חשמל ועוד.

עם נורטון גוסט ישנן אפשרויות גיבוי שונות: גיבוי מלא של המערכת (אימג' לדיסק) או של תיקיות קבצים מסוימים. כל גיבוי כולל הצפנה ובדיקת שגיאות, על-מנת לשמור על המידע שלכם, בעוד דחיסה, גיבוי של תוספים ומערכת ניהול גיבויי קבצים אוטומטיים עוזרים בצמצום נפח חלל האחסון המנוצל. בנוסף, התוכנה מאפשרת העתקת נקודות אחזור לשרת FTP לטובת ניהול קל יותר של מלאכת הגיבוי.

התוכנה יכולה לשחזר קבצים מסוימים או מערכת שלמה. היא מאפשרת גם לאתחל את המחשב, לבצע סריקה לאיתור וירוסים או שגיאות בכונן הקשיח ולפתוח בתהליך שחזור גם אם מערכת ההפעלה של המחשב אינה עולה.

שמרו על המערכת וההגדרות שלה. צרו גיבוי כללי למערכת, כמו גם גיבויים ליישומים וקבצים על-ידי הגנת גיבוי גמישה ומקיפה.

התוכנה מבצעת אחזור לאחר מקרים של כשלי מערכת ומשחזרת את המידע אף בעת הפעלת המחשב מחדש.

נורטון גוסט שומרת נקודות שחזור על FTP ומאפשרת ניהול הגיבוי בנוחות ובטיחות. התוכנה מאפשרת גם גיבוי של הנתונים להתקן אחסון מבוסס רשת.

נורטון גוסט מאפשרת התאמה אישית מבחינת צורכי הגיבוי, תזמון גיבויים מראש והגדרת מקרים בהם יפעל תהליך הגיבוי.

תכונות עיקריות:

– גיבוי ושחזור של כלל המערכת (יצירת אימאג' לכונן)

– גיבוי קבצים ששונו או נערכו מאז הגיבוי האחרון

– יכולות מתקדמות של הצפנה ודחיסה

– אינטגרציית Symantec ThreatCon

– גיבויי תיקיות וקבצים

– גיבויים מתוזמנים מראש או על בסיס מאורע ידוע

– גיבויי Offsite ו- Onsite

– תמיכה בדיסק בלו-ריי

– Cold Imaging

שירותים נוספים מבית חברת Tic-Tech