צרו קשר
דוא”ל: tictech.it@gmail.com טלפון: 072-3902-260 כתובת: הרצל 30, ראשון לציון

בשנים האחרונות עם ההתפתחות הטכנולוגית והמעבר של עסקים רבים, לעבוד עם מערכות מחשוב מתקדמות בכדי לשמר ולנטר את קהל הלקוחות שלהם. ובעקבות כל זאת העדפה הכלכלית של עסקים רבים הוא לפנות אל מיקור חוץ ולפנות אל חברות מקצועיות כמו Tic-Tech פתרונות מחשוב.

בעת הקמת תשתיות המחשוב בין העסקים, יש לקחת בחשבון נושא חשוב אחר והוא תמיכה טכנית של העסק עם חברת המחשוב. תמיכה טכנית נועדה בראש ובראשונה לספק איכות שירות מעולה, כזה שיבדיל אותה משאר החברות!

שירותי תמיכה טכנית לעסקים

תמיכה טכניתהצורך בשירותי תמיכה טכנית לעסקים, הולך וגדל עם השנים. חברות רבות נמצאות בקשר מתמיד עם חברות המחשוב. הודות לטכנולוגיה עסקים לרוב נעזרים בשירותי תמיכה לעסקים במגוון רחב של פתרונות והתייעצויות במקרים מסוימים. תמיכה טכנית לעסקים הינו מוצר שירותי. מוצר מכיוון שמדובר במחלקה הזמינה רוב שעות היממה והינה מספקת פתרונות מחשוב לעסקים און ליין, תוך השתלטות מרחוק.

חברת Tic-Tech מבינה את הצורך של שירותי תמיכה לעסקים, ולכן בנינו מחירון עם מבצעים בכדי לתת לקהל הלקוחות שלנו את השקט מהבחינה המקצועית של שירותי תמיכה טכנית לעסקים.

מהו בנק שעות של תמיכה

בנק שעות של תמיכה טכנית, זהו מוצר הניתן ע"י חברות IT רבות, אך בחברתינו שמנו את הלקוח בראש מעייננו ובנינו מחירון של מצבור שעות הניתנות לשימוש ללא שום התחייבות מצד הלקוח. בנק שעות זה מבטיח ללקוח תמיכה מקצועית וזמינה בכל עת ולכל צורך. מומחה מטעמנו ידע לספק את כל הצרכים. מכיוון שלא ניתן לחזות תקלות ובעיות בנינו מבצעים כאלו שמתאימים לכל סוג וגודל עסק + בתוספת מס' שעות במתנה.