צרו קשר
דוא”ל: tictech.it@gmail.com טלפון: 072-3902-260 כתובת: הרצל 30, ראשון לציון
You are currently viewing 5 דברים שחשוב שיהיו במשרד שלכם

החיסונים כבר נגמרו ההגבלות והסגרים, רבים החלו לחזור לשגרה ולעבוד מהמשרד, החזרה לשגרה דורשת התאמות והכנות בין השאר לצייד את המשרד מחדש להלן חמישה דברים הכרחיים למשרד שלכם:

ציוד משרדי – בעלי עסקים מתלבטים איזה ציוד הכרחי צריך למשרד מבלי לבזבז כסף על ציוד מיותר, חשוב לקחת בחשבון את אופי העבודה במשרד אך ישנם מספר פריטים שכל משרד צריך לדוגמא: אמצעי תיוק, קלסרים שונים, דפים וטונר למדפסת, כלי כתיבה, חותמות, מעטפות, מחוררים שדכנים, סיכות, מהדקים, מעמדים לשולחן, מגשי מגירות.

ריהוט משרדי- חשוב לצייד את המשרד בריהוט איכותי כמו כסאות מנהלים או שולחנות מותאמים כדי שהעובדים הנמצאים שעות רבות ביום ירגישו טוב ונוח.

אוכל- כדי לשמור על שגרת תזונה בריאה יש לאכול שלוש ארוחות ביום אך מרבית העובדים לא עושים זאת ומנשנשים אוכל לא בריא אם רוצים לשמור על הבריאות רצוי לדאוג מראש לנשנושים בריאים כמו פירות ואגוזים לא פעם מגיעים אורחים לפגישות במשרד ורוצים לפנק ולהרשים אותם, רצוי להחזיק מספר דברים מפנקים במשרד כמובן לא לשכוח כלים חד פעמיים.

שתיה- שתיה חשובה מאוד זה ידוע, רצוי שכל אחד יחזיק לידו בקבוק מים לשתייה רציפה בנוסף כל אחד השוהה במשרד וודאי ירצה שתיה חמה כמו תה וקפה אחת ההטבות היא רכישת מכונת קפה למשרד אשר תרשים את העובדים והאורחים ותיתן ערך מוסף ויוקרה למשרד, היום כל מקום עבודה המכבד עצמו המספק לעובדים תנאי עבודה ראויים רוכש מכונת קפה למשרד.

תרופות חירום- חשוב להחזיק תיק עזרה ראשונה במשרד לכל מקרה של תאונה או מחלה, ערכת עזרה ראשונה מכילה פלסטרים, טיפות עיניים, משככי כאבים ועוד תרופות או אביזרים שיתאימו לצרכים של העובדים.

5 דברים שאנחנו חייבים לעבודה מהבית

משבר הקורונה גרם לסגירת משק רבים נאלצו לעבור לעבוד מהבית חלקם אף המשיכו בכך גם לאחר ביטול הסגר אם זה מרצונם או לא, העבודה מהבית דורשת מאתנו לייצר פינת עבודה נוחה כמשרד ביתי ולהצטייד במספר דברים כדי להפוך את העבודה ליעילה ונוחה יותר:

  • מחשוב-ראשית יש להצטייד במחשב ביתי ומדפסת איכותיים שיעמדו בעומס העבודה בעלי מהירות, כמובן אינטרנט מהיר שיאפשר זאת.
  • ריהוט משרדי- אם יש פינה בבית שניתן להסב לטובת העניין ולהניח בה שולחן משרדי מה טוב אך אפשר להסתפק ברכישת כיסא משרדי כיסא עבודה ארגונומי אורתופדי שיהיה נוח וימנע מכאובי צוואר וגב הנובעים מישיבה ממושכת , בנוסף אם יש מקום רצוי להוסיף שידות כדי שיהיה מקום מסודר להניח את כל הציוד המשרדי.
  • תאורה– רצוי מאוד לדאוג לתאורה טובה לאזור בו אנו מתכוונים לשבת לעבוד שעות רבות.
  • ציוד משרדי-גם למשרד הביתי דרוש ציוד משרדי גם אם היום הכול ממוחשב עדיין צריך ציוד משרדי בסיסי כמו דפים וכלי כתיבה, לוח שנה וכל ציוד אחר שיקל עליכם את העבודה מהבית.