צרו קשר
דוא”ל: tictech.it@gmail.com טלפון: 072-3902-260 כתובת: הרצל 30, ראשון לציון
קורס Advanced Java

כשפה המשומשת ביותר בעולם ב-2019, Java היא שפה נהדרת לאליקציות רבות. מחשבי על, טלפונים חכמים ורכבים. כולם, עושים יכולים לעשות שימוש ב-Java, אם כן העמקת הידע בשפה הזו יכול לפתוח דלתות רבות. שכן, ידע מעמיק יותר מאפשר תכנות מתקדם יותר, איתו תוכלו ליצור תוכנות מתוכמות, מהירות ויעילות יותר. אז מהו, איפה נעשה וכמה יעלה לנו קורס מתקדם ב-Java.

 

מהי שפת Java

כאמור השפה בה נעשה השימוש הרחב ביותר ב-2019. Java, היא שפת תכנות מונחת עצמים שפותחה ב-1991 על ידי "סאן-מיקרוסיסטמס". היחודיות של השפה מבוססת C++ היא שהיא עוברת קומפילציה(הידור) לשפה הדומה יותר לשפת מכונה(בינארית) הנקראת "Java bytecode". כתוצאה מהליך זה, ניתן לשעות שימוש ב-Java כמעט על כל פלטפורמה החל במכשירי סטרימינג ועד רכבים ועוד. לכן, ידע מעמיק בשפה המיוחדת והשחובה הזו הוא בפתח נהדר לעבודה במקומות עבודה רבים עם סגנון שונה לגמרי.

מה כולל קורס Java מתקדם

קורס Advanced Java כולל מספר רב של נושאים מתקדמים. שכן, לא נלמד כיצד לעשות לולאות או מהם משפטי תנאי. הנושאים אותם נלמד בדרך כלל הם:

-תכנות מונחה מתקדם

-קולקציות(Collections)

-תכנות מקבילי(Multithereading)

-מימושים מתקדמים של פונקציות שונות

-עבודה אל מול ממסדי נתונים שונים

-ניהול זכרון

-בדיקות תוכנות

-דרכי עיצוב

Reactive Programming-

Stream API-

Java 9,10-

Concurrent API-

כפי שניתן לראות בקורסים מתקדמים ל-Java נילמד כיצד להשתמש בשפה על בוריה. כך, בסוף הקורס תוכלו להשתלב מכל מקום בו נעשה שימוש ב-Java. שלא לציין משכורת גבוהה יותר כתוצאה מידע רחב שמאפשר תפקידים מתקדמים יותר.

המסביב

מחיר

מחיר הקורס ישתנה בין מקום למקום. שכן, אורך הקורס, מספר הנושאים ועוד, ישנו את מחיר הקורס בצורה דרסטית.

אורך

אורך הקורס גם הוא ישתנה בין מקום למקום. כמו המחיר גם כאן, אורך הקורס נקבע על-בסיס הנושאים המועברים וכמות הזמן הנדרשת כדי לשלוט בהם. אולם הזמן המומצע של קורס Advanced Java הוא כ-48 שעות אקדמיות.

לכן, מומלץ להתקשר לכמה שיותר מקומות בהם מוצע קורס Advanced Java, לקבל הצעת מחיר, לראות מהן הדרישות לתחילת הקורס ואורכו. בנוסף, מומלץ לשאול לשאלות כמו- היכן הבוגרים שלהם עובדים, מה אחוז הנפילה מהקורס ולמעשה כל שאלה אותה תרצו לשאול.

היכן ניתן לעשות קורס Advanced Java

ישנם לא מעט מקומות המציעים קורסי Java מתקדמים בינהם- ג'ון ברייס, Hacker-U, Coursera, Udemy, יניב ארד ועוד. כמו שנאמר בכל מקום תלמדו חומר מעט אחר, המחיר ישתנה והזמן אותו תדרשו להשקיע ישתנה אף הוא.

סיכום

אם אתם מתכנתי Java ואתם רוצים להרים את איכות התכנות שלכם ואת המשכורת שלכם לשלב אחד קדימה, Advanced Java הוא הקורס בשבילכם. אז, למה אתם מחכים צאו שפרו את איכות הביצוע והחיים שלכם במקביל צאו ללמוד Java מתקדמת.

סגירת תפריט